0212 204 09 72

"WhatsApp Bilgi Hattı"

  0(549 492 81 80)


Aromaterapi Nedir?

Aromaterapi, hem duygusal hem de fiziksel olarak sizi iyileştirmeye ve dengelemeye yardımcı olmak için esansiyel yağlar kullanan alternatif bir bütünsel terapi şeklidir.

Aromaterapi uçucu yağlarının zihin ve vücut üzerinde dinamik bir etkisi vardır.

 

Bu etki, temel içgüdüleriniz, düşünceleriniz ve duygularınız tarafından yönetilen beynin en derin kısımlarına bağlı koku alma hissi ile yaşanır. Fiziksel düzeyde, uçucu yağlar, kas ağrıları ve ağrıları hafifletmeye, dolaşımı iyileştirmeye, sinüs tıkanıklığını hafifletmeye ve güçlü bir antioksidan görevi görmeye yardımcı olur.

 

Bitki özleri, mükemmel aromaları ve doğal iyileştirme güçleri için binlerce yıldır kullanılmaktadır. Botanik aktivite açısından zengin ve antioksidanlar, bitkisel yağlar cildin yumuşak kalmasını ve genç görünmesini sağlamak için hücresel düzeyde çalışarak parlak, sağlıklı bir cildi teşvik eder. Terapötik özelliklerini kullanarak, aromaterapi fiziksel, zihinsel ve duygusal refahımızı iyileştirmekte yardımcı olur.

 

Aromaterapik yağların kullanımıyla aromaterapinin faydalarını kendi evinizin rahatlığında yaşayabilirsiniz. Bir Banyo ve Duş Yağı ile mükemmel bir terapötik ambiyans yaratabilir, doğanın size sunduğu mutluluğu yaşayabilirsiniz. Kusursuz ortamı yaratmak için mumlar veya saf esansiyel yağlar gibi diğer aromaterapi ürünleriyle tam bir ritüel yaşayabilirsiniz.
,

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırEfasis
.